Witryny meblowe

Witryny w salonie – nowatorskie rozwiązanie

Chcąc się wyróżniać, trzeba wiedzieć, co obecnie jest modne i jak zestawić ze sobą poszczególne elementy wnętrza, aby tworzyły jedną harmonijną całość, a przy tym podkreślały największe atuty wnętrza. W tym celu dobrze jest wykorzystać to, co niestandardowe, ale dające wiele możliwości, które odpowiednio wykorzystane, dadzą pożądany efekt. Witryny pokojowe, czyli podkreślamy i eksponujemy.

Witryny meblowe – dla moli książkowych

Posiadanie dużej ilości książek to powód do dumy, ale jak się okazuje, niekiedy jest to również duży problem. Gdzie je poukładać, jakie miejsce będzie dla nich odpowiednie? Schować do pudełek czy raczej poustawiać na regale? Cofnijmy się nieco w czasie, kiedy to w mieszkaniach powstawały prywatne biblioteczki, a zasoby książkowe można było podziwiać w drewnianych witrynach z przeszkleniami.

Dzisiaj alternatywą dla takich rustykalnych mebli są proste, geometryczne, przeszklone witryny. Doskonale sprawdzą się wtedy, kiedy jednocześnie chcemy zabezpieczyć książki przed nadmiernym gromadzeniem się na nich kurzu oraz je wyeksponować. Taka prywatna, elegancka biblioteczka.

Na wszystkie witryny meblowe z naszej oferty – DOSTAWA GRATIS

Nowoczesne witryny pokojowe
Kliknij i zobacz wszystkie nowoczesne witryny pokojowe

Witryny w salonie – wnętrze ubrane w luksus

Witryna w salonie to również sposób na praktyczne i modne zaaranżowanie pokoju. Dzięki niej możemy stworzyć wspaniałą ekspozycję cennej, kryształowej zastawy czy rodzinnych pamiątek. To również sposób, jak w przypadku książek, na zabezpieczenie zastawy stołowej przed kurzem przy jednoczesnym pokazaniu jej naszym gościom. Taka witryna, za którą znajduje się kryształowa zastawa czy piękne wazony lub ramki ze zdjęciami rodzinnymi to fantastyczny, modny akcent wnętrza, który nawiązuje do elegancji i luksusu na najwyższym poziomie.

Zobacz wszystkie WITRYNY MEBLOWE»

Biała witryna wisząca
Kliknij i zobacz wszystkie witryny do salonu
Witryna wisząca biała
Kliknij i zobacz wszystkie witryny do salonu

Witryna z podświetleniem nie tylko dla małych wnętrz

Światło w pomieszczeniu potrafi zdziałać cuda. Kiedy zostanie ono w odpowiedni sposób wykorzystane, to nawet najmniejsze powierzchnie będą wydawać się na okazalsze. Światło w witrynach meblowych podkreśla konkretny element aranżacji i tym samym optycznie powiększa pokój, dlatego mebel w takim wydaniu jest szczególnie polecany przez projektantów przy niewielkich powierzchniach. Nie oznacza to jednak, że w dużym salonie taka witryna się nie sprawdzi.

Witryna wisząca lub stojąca w białym lub czarnym kolorze, za którą umieszczono szklane ozdoby, jak wazony czy kieliszki lub świece i świeczniki, a to wszystko  podkreślone światłem, pomoże Ci stworzyć salon, który będzie emanował pięknem i elegancją, a także nawiązywał do największych, światowych trendów.

Witryny do salonu białe
Kliknij i zobacz wszystkie witryny stojące