Nowoczesne szafki pod telewizor

Szafki RTV nowoczesne – jaką wybrać?

Szafka pod telewizor to mebel, którego nie może zabraknąć w nowoczesnym salonie, zwłaszcza jeśli jesteś miłośnikiem dobrego kina czy muzyki i posiadasz sporą kolekcję multimediów. Urządzając wnętrze swojego domu zadbaj o to, by wszystko znalazło swoje miejsce – również płyty z filmami czy muzyką, słuchawki czy konsole do gier.

W funkcjonalnym salonie miejsce na nowoczesne szafki RTV po prostu musisz znaleźć. Wszystkie modele mają niewielkie wymiary i są niezwykle ustawne, w związku z czym z łatwością zaaranżujesz tą najważniejszą w salonie część.

Pamiętaj, by dobrać odpowiednią wysokość szafek pod telewizor, biorąc pod uwagę uśredniony wzrost domowników i wysokość, na jakiej znajduje się wzrok podczas oglądania.

Przeczytaj też o MEBLACH DO SALONU http://www.aaaameble.pl/nowoczesne-mebloscianki/top-lista-nowoczesnych-mebli-do-salonu/

Szafki RTV nowoczesne

Nowoczesne szafki RTV łączą w sobie dwie najważniejsze cechy – są wyjątkowo estetyczne, a przy tym funkcjonalne. Zostały zaprojektowane specjalnie tak, by umożliwić przechowywanie sporej ilości rzeczy i przedmiotów różnej wielkości, przy zachowaniu zgrabnej, geometrycznej formy.

Zobacz wszystkie SZAFKI RTV NOWOCZESNE http://www.aaaameble.pl/szafki-rtv

Urządzając salon pamiętaj, że możesz wstawić do niego jedną, dwie lub nawet trzy szafki RTV – projektując wnętrze weź pod uwagę jego rozmiary, wielkość telewizora, głośników i sprzętu muzycznego. Powyżej szafek możesz powiesić praktyczne półki na książki i dekoracje lub eleganckie, oszklone witryny.

Czarne i białe szafki pod telewizor

Zobacz, jak doskonale prezentują się szafki RTV wykonane z płyt na wysoki połysk. Krucza czerń tych mebli lub śnieżna biel to odpowiedź na oczekiwania miłośników nowoczesnych aranżacji.

Gładkie fronty szafek pod telewizor sprawiają, że pomieszczenie staje się optycznie większe i nabiera wyjątkowo eleganckiego wymiaru.

Zobacz galerię białych i czarnych szafek RTV

Czarna szafka pod telewizor
Stylowa czarna szafka pod telewizor do nowoczesnego salonu

 

Czarne stoliki pod telewizor
Piękne czarne stoliki pod telewizor wykonane z płyt na wysoki połysk

 

Białe stoliki pod telewizor
Białe stoliki pod telewizor w zestawie z nowoczesnymi meblami do salonu
Białe szafki RTV do salonu
Praktyczne, pojemne i funkcjonalne, a zarazem wyjątkowo eleganckie szafki RTV

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz