Postaw na ponadczasowy design

Postaw na ponadczasowy design łóżek boxspring

Dlaczego uważamy, że łóżka tapicerowane to doskonały wybór do nowoczesnej sypialni? Modele z naszej oferty posiadają ponadczasowy design, są funkcjonalne i wpisują się w estetykę różnego typu wnętrz. Jakie łóżko wybrać, by cieszyć się nim przez długi czas? Najlepiej takie, które odpowiada wszystkim potrzebom naszych Klientów. Dlatego dajemy możliwość wyboru tapicerki, pojemnika na pościel, zagłówka (lub jego braku) czy niestandardowych rozmiarów.

Łóżko boxspring – sypialnia idealna

Zacznijmy od głównych zalet, które posiadają łóżka kontynentalne z naszej oferty:

 • różnorodne zagłówki pozwalają dopasować model do stylu sypialni i jej zastanego wystroju,
 • obicie łóżka może zostać wykonane zarówno z trwałej tkaniny, jak i z eleganckiej skóry ekologicznej,
 • oferujemy niestandardowe wymiary łóżka, np. długość 220 cm, dzięki czemu trafiają do nas Klienci, którym np. potrzebne jest łóżko dla wysokiej osoby,
 • możliwość zamówienia łóżka ze skrzynią na pościel,
 • niezwykle wygodny materac strefowy, który zapewnia idealne wsparcie dla kręgosłupa,
 • opcjonalna nakładka na łóżko, która chroni materac właściwy przed zabrudzeniem i zwiększa poczucie komfortu,
 • ponad 130 kolorów obicia do wyboru!

Nowoczesne łóżka w dobrym stylu

Nasze luksusowe łóżka zaprojektowaliśmy w różnorodny sposób tak, by Klienci mieli możliwość idealnego dopasowania ich do stylu sypialni oraz wnętrza całego domu. Między innymi, w naszej ofercie można odnaleźć:

 • łóżko do sypialni glamour, np. łóżko Boxspring MIA,
   • minimalistyczne łóżko do wnętrza w japońskim stylu, np. łóżko Boxspring KLARA,
   • dwukolorowe łóżko do pokoju nastolatka, np. łóżko Boxspring HANNA,
 • łóżko z nagłówkiem z eleganckimi przeszyciami, np. łóżko Boxspring MAJA.

Szafka nocna z obiciem

Dbamy o spójny wygląd sypialni, dlatego oferujemy również szafki nocne, które mogą posiadać to samo obicie, co łóżka tapicerowane. Może być to zarówno tkanina, jak i skóra ekologiczna. Pozwala to zachować harmonię wizualną w sypialni. Szafka posiada dwie pojemne szuflady, a na jej wierzchu znajduje się szklana nakładka. Zapobiega to zabrudzeniom materiału.

Atrakcyjne oferty

Posiadamy różnorodne łóżka boxspring oraz łóżka kontynentalne z pojemnikiem. Proponujemy przy tym atrakcyjne ceny, zachowując jednocześnie wysoką jakość produktów. Nasi Klienci mogą również liczyć na sezonową wyprzedaż łóżek, która pozwala na nabycie wymarzonego modelu w nowej, atrakcyjnej cenie.

Za dodatkową opłatą, wykonujemy wzory z oferty w niestandardowych rozmiarach, łóżko wysokie dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta, czy podwyższony zagłówek. Zapewniamy, że nasz produkt będzie idealnym łóżkiem do Twojej sypialni!