Producent nowoczesnych meblościanekFirma AAAA produkująca meble niemieckiej jakości powstała w 2012 r. jako odpowiedź na potrzeby rynku. Stworzyli ją ludzie śledzący trendy w branży meblarskiej i znający się na Klientach – odczytując ich oczekiwania postawili na nowoczesne meblościanki.

Nowoczesność mebli do salonu buduje niemiecka jakość i styl – najlepsze materiały, precyzja wykończeń, designerski wygląd. Taki efekt uzyskujemy także dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży meblarskiej.

By dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców stworzyliśmy sklep internetowy z szeroką ofertą. Znajdziesz w nim kompletne zestawy meblościanek, z podświetleniem lub bez, a także pojedyncze elementy – komody, witryny, szafki RTV, szafy, szafki wiszące – które można dowolnie łączyć, kompletując własny zestaw. W sklepie z meblami znajdziesz zestaw, który zrewolucjonizuje twoje wnętrze – odświeży, unowocześni lub całkowicie odmieni.

Nasz sklep z nowoczesnymi meblościankami to swoisty kreator wnętrz – nie musisz być architektem, projektantem, stylistą, by urządzić salon z okładki prestiżowego magazynu wnętrzarskiego. Stylowe meble odmienią każde wnętrze, bez wyjątku. Białe meblościanki rozświetlą zbyt ciemne wnętrze, optycznie je powiększą i wniosą do salonu dużo elegancji. Czarne meblościanki o wysokim połysku z kolorowymi dodatkami nadadzą wnętrzu fantazji. Meble z oświetleniem z kolei zbudują romantyczny nastrój i sprawią, że wnętrze stanie się przytulne.

Potrzeby Klientów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego dbamy nie tylko o jakość mebli, ale i wysoki poziom obsługi. Nasz Klient może liczyć na błyskawiczną dostawę w ciągu 24 godzin, fachowe doradztwo na każdym etapie zamówienia oraz atrakcyjne ceny za niemiecką jakość.

korzysci ikony

Niemiecka
jakość i stylNiemiecka jakość i styl kojarzy się od dawna z tym co najlepsze. Nasze meblościanki zostały zaprojektowane i wykonane właśnie w takiej jakości. Składa się na nią – niepowtarzalny nowoczesny design, trwałość i elegancja materiałów, precyzja wykonania, dbałość o każdy detal. Markowe okucia mebli do salonu (Tytanium), wysoki połysk meblościanek, prostota formy zachowana w modnym minimalizmie – to tylko namiastka niemieckiej jakości.

Meblościanki do salonu
możesz obejrzeć w sklepie

Meblościanki ikona Meblościanki ikona Łóżka ikona Łóżka ikona Komoda do salonu ikona Komoda do salonu ikona Witryna pokojowa ikona Witryna pokojowa ikona Meblościanki z oświetleniem ikona Meblościanki z oświetleniem ikona