Meblościanka Blues

NOWOŚĆ – nowoczesna meblościanka Blues już jest w sklepie!

Kolejna, bardzo ciekawa nowość w naszym sklepie – z przyjemnością prezentujemy nowoczesną meblościankę do salonu z kolekcji mebli Blues. Dostępna jest TUTAJ>> w bardzo atrakcyjnej cenie i oczywiście z darmową dostawą.

Co wyróżnia zestaw mebli Blues? Z pewnością nowoczesny i bardzo oryginalny design – meblościanka przypadnie do gustu miłośnikom niebanalnych aranżacji, w których rządzi styl i szyk! Zestaw mebli składa się z 3 elementów, które można w dowolny sposób ustawić przy jednej ze ścian. Dodatkowo można dokupić do niego komodę, która świetnie uzupełni aranżację salonu i zapewni dodatkowe miejsce do przechowywania.

Meblościanka Blues to:

  • pojemna szafka pod telewizor o wymiarach 180 x 55 x 46,
  • oryginalna witryna stojąca o wymiarach 130 x 192,6 x 33,2
  • półka ścienna z panelem o wymiarach 180 x 28 x 21,6.

Cena: jedyne 1999 zł za całość + dostawa GRATIS!

Zobacz i zamów: MEBLOŚCIANKA BLUES>>

Meblościanka Blues powstała z myślą o osobach, które lubią odważne rozwiązania aranżacyjne i nie boją się kreatywnie urządzonych wnętrz. Ma bardzo ciekawą formę, a jednym z głównych walorów estetycznych jest jej kolorystyka – naturalne drewno połączone z antracytem prezentuje się po prostu rewelacyjnie!

Meblościanka Blues

W kolekcji mebli Blues znajdziesz też nowoczesną komodę, utrzymaną w takiej samej stylistyce. Komoda jest sporych rozmiarów (180 x 85,6 x 40), dzięki czemu nie musisz się martwić o brak miejsca do przechowywania – ma pojemne wnętrze i obszerny blat, na którym możesz ustawić dekoracje lub książki. Meble pozbawione są uchwytów, otwiera się je za pomocą dotyku. Komoda posiada eleganckie przeszklenia, co pozwala na ekspozycję części wnętrza.

Zobacz i zamów: KOMODA BLUES>>

Komoda do salonu Blues