Nowoczesne stoliki pod TV

Nowoczesne szafki RTV – czarne czy białe?

Nowoczesne szafki rtv z połyskiem powiększą optycznie pomieszczenie a dzięki swojej klasycznej formie i zawsze modnych kolorach doskonale sprawdzą się w mieszkaniach osób, które lubią zmiany.
Czarne szafki pod TV idealnie spełnią swoją funkcję, pomieszczą sprzęt każdej wielkości a dzięki możliwości zestawiania ich ze sobą możesz dodatkowe miejsce wykorzystać na sprzęt muzyczny, dekoder czy głośniki.

Nowoczesna szafka pod tv

Modne szafki pod TV

Jeżeli lubisz jasne meble, ale obawiasz się ich surowości zdecyduj się na nowoczesną a zarazem bardzo elegancką białą szafkę pod telewizor. Jej klasyczna linia i funkcjonalność zadowoli nawet bardzo wymagającego miłośnika dobrego kina.

biała szafka rtv
W każdej chwili możesz w dowolny sposób połączyć je z dowolnymi elementami meblościanki, tworząc własną aranżację dopasowaną do swoich potrzeb. Nowoczesna szafka pod TV może stanowić odrębną część i być głównym elementem danej części salonu urządzonego w stylu minimalistycznym a może być zestawiona z eleganckimi, przeszklonymi witrynami lub szafkami wiszącymi. Tylko od ciebie zależy, czy postawisz na niepowtarzalną biel czy klasyczną czerń – stoliki pod telewizor swoją formą i połyskiem są dekoracyjne i eleganckie.

Na wszystkie szafki RTV z naszej oferty DOSTAWA GRATIS!

Praktyczna szafka RTV

Kiedy masz dużą kolekcję ulubionych płyt muzycznych lub filmów DVD przydatne są pojemne szuflady w szafkach RTV, dzięki którym wszystko będziesz miał uporządkowane i zawsze pod ręką. Jeśli twoja kolekcja jest spora lub jeśli posiadasz duży telewizor lub pokaźnych rozmiarów sprzęt muzyczny zawsze możesz zestawić ze sobą dwie lub trzy szafki.

Zobacz wszystkie nowoczesne stoliki pod telewizor»

Nowoczesne szafki RTV muszą być odporne na zadrapania, więc zostały zbudowane z wysokiej jakości materiałów, starannie wykonane co daje ci pewność, że będą służyć przez długi czas. Dodatkowym atutem są blaty i fronty z błyszczącej płyty, która jest łatwa w utrzymaniu czystości a proste, minimalistyczne kształty nie zbierają kurzu. Zarówno biała szafka jak i czarna pod TV nie będzie sprawiała trudności w utrzymaniu jej w czystości – nie wymaga dodatkowego czyszczenia czy innych zabiegów pielęgnacyjnych.

Stolik pod TV z podświetleniem

Podświetlane szafki pod telewizor

Kto szuka oryginalnych rozwiązań nie przejdzie obojętnie obok szafki pod telewizor z wbudowanym podświetleniem – dodatkowe światło, przyjemne i odprężające sprawi, że twój salon będzie jeszcze bardziej nowoczesny i niebanalny. Delikatne światło pomoże ci się odprężyć i wyciszyć po całym dniu i umili czas wypoczynku. Podświetlona biała szafka RTV w subtelny sposób rozjaśni ciemne pomieszczenie, natomiast refleksy świetlne odbijające się od blatu czarnej zbudują niepowtarzalny klimat.

Podoba ci się? Zobacz aranżacje z białymi i czarnymi szafkami RTV»