Nowoczesne meblościanki

Nowoczesne meblościanki do salonu – jakie powinny być? Takie pytanie zadajesz sobie, gdy urządzasz nowe mieszkanie, remontujesz lub modernizujesz wnętrze, by nabrało nowoczesnego stylu. Bijesz się z myślami, bo na rynku jest tak wiele propozycji, nie wiesz jak dobrać meblościankę do wnętrza – czy zbytnio nie wypełni małego pokoju, czy model który wybierzesz będzie spełniał kryteria nowoczesności i pasował do awangardowego salonu.

Naszym zdaniem kryteria nowoczesnych meblościanek pokojowych spełniają nasze meble. Łączą w sobie wszystkie cechy meblościanek stylowych. Są funkcjonalne, eleganckie, mają proste formy, bez zbędnych zdobień i cechuje je niemiecka jakość i styl.

Meblościanki do salonu nowoczesne – modna prostota

Aktualnie obowiązującym i uniwersalnym trendem w meblarstwie jest prostota i minimalizm. Nasze meblościanki do pokoju dziennego jak najbardziej wpisują się w taki nurt. Dominują w nich proste surowe formy, pozbawione zdobień. Królują geometryczne kształty mebli do salonu i kąty proste, nasze meblościanki są prostokątne lub kwadratowe. Nasze meble są odzwierciedleniem dewizy aktualnie obowiązującej w branży meblarskiej i wśród kreatorów mody – im mniej tym lepiej. Oszczędność formy nie pozbawia je jednak elegancji, którą tworzy subtelne oświetlenie, wysoki połysk materiałów czy przeszklenia. Meblościanki z oświetleniem nadają wnętrzu elegancji i przytulnego charakteru.

Meblościanki nowoczesne, czyli funkcjonalne

Meblościanki stylowe i funkcjonalne – tak można opisać nasze meble niemieckiej jakości. Poza estetycznym wyrazem zachowują funkcjonalny charakter. Meblościanki do pokoju dziennego wyposażone są w niezwykle wygodne rozwiązania, ułatwiające wykonywanie codziennych czynności i korzystanie z domowych sprzętów. Meble posiadają funkcjonalne półki, łatwo wysuwalne szuflady, praktyczne przegrody poziome i pionowe i pojemne szafki. Nowoczesne meblościanki do salonu zostały zaprojektowane tak, by maksymalnie ułatwić korzystanie z ich funkcjonalnych udogodnień.

Meblościanki do salonu – niemiecka jakość

Meble niemieckie nowoczesne – czyli wysokiej jakości materiały użyte do produkcji meblościanek i precyzja wykonania z dbałością o każdy detal. Markowe okucia mebli do salonu (Tytanium) to tylko namiastka niemieckiej jakości.

Pojedyncze meble do salonu i całe zestawy

W naszej ofercie znajdziesz kompletne zestawy meblościanek, a także pojedyncze elementy jak komody, witryny – stojące, wiszące, szafki RTV, szafy, szafki wiszące. Meblościanki stylowe, meblościanki z ledami pasują do każdego pomieszczenia – salonu, sypialni, pokoju gościnnego, jadalni itd.

Meblościanka w Twoim salonie

Wyobraź sobie meblościanki białe o wysokim połysku w salonie o beżowych ścianach, z kolorowymi dodatkami, które ożywiają wystrój. My już widzimy ten niezwykły efekt – z białymi meblami możesz puścić wodzę fantazji, umieścić kolorowe zdjęcia, dodatki w stylu ludowym, bawić się fakturą, kształtem lub postawić na futurystyczne formy. Albo meblościanki czarne o wysokim połysku w salonie o białych i szarych ścianach, z dodatkami stalowymi, szklanymi zdecydowanie o nowoczesnej formie (wazony, oświetlenie, figurki) i turkusowe bądź fioletowe akcenty – dla ożywienia wnętrza. Możliwości są nieograniczone. Idźmy dalej – meblościanki w nowoczesnym salonie, w tle delikatna muzyka i przytulny klimat wnętrza. Prawdziwie nowoczesny majstersztyk zbudowany w otoczeniu nowoczesnych meblościanek.

Co o tym sądzisz? Jeśli podoba Ci się nasza wizja przejdź do sklepu z meblami »