Nowoczesne meblościanki minimalistyczne

Nowoczesne meblościanki do salonu w stylu minimalistycznym

Minimalistyczny salon to taki, w którym rządzi harmonia i przestrzeń. Tu nie ma miejsca na zbyt wiele dodatków – wszystkie elementy muszą być idealnie dobrane, uzupełniać się nawzajem i tworzyć spójną całość. Nowoczesne meblościanki do salonu w stylu minimalistycznym to zestawy mebli, które mają proste formy, gładkie fronty i są pozbawione zdobień. Jaką wybrać? Podpowiadamy!Niezależnie od tego czy chcesz mieć białe meble do salonu, czarne czy może w kolorze drewna – nowoczesne meblościanki minimalistyczne łączy prostota. Meble mają albo całkowicie gładkie fronty i otwierane są za pomocą dotyku, albo wyposażone są w bardzo dyskretne uchwyty. Nie oznacza to jednak nudy! Zobacz modne zestawy minimalistycznych mebli do salonu i wybierz ten, który najbardziej trafia w Twoje gusta.

Poniżej znajdziesz kilka ciekawych inspiracji – nowoczesne meblościanki białe i czarne na wysoki połysk, meble do salonu w kolorze drewna lub białe z drewnianymi elementami. Masz więc ogromne możliwości – wystarczy odrobina wyobraźni, by stworzyć piękną, elegancką aranżację.

Zobacz koniecznie NOWOŚĆ – nowoczesna meblościanka Blues już jest w sklepie>>

Nowoczesne meblościanki minimalistyczne białe

Białe meble to prawdziwy hit ostatnich kilku sezonów, cieszą się bardzo dużą popularnością. Szczególnie polecamy minimalistyczne meblościanki białe o gładkich frontach na wysoki połysk, które urozmaicają przeszklone elementy. Jeśli chcesz osiągnąć efekt WOW – wybierz meblościankę białą z oświetleniem ledowym.

Nowoczesna meblościanka Biała Tiger
Kolekcja mebli Tiger – nowoczesna biała meblościanka minimalistyczna z oświetleniem
Nowoczesna meblościanka do salonu w stylu minimalistycznym Diamond
Minimalistyczny zestaw mebli do salonu – kolekcja Diamond

Zobacz wszystkie nowoczesne meblościanki białe>>

Nowoczesne meblościanki czarne z połyskiem – minimalistyczne meble w ekskluzywnej odsłonie

Czarne meble do salonu sprawią, że wnętrze nabierze wyjątkowo ekskluzywnego i luksusowego charakteru. Pamiętaj jednak, żeby głęboką czerń mebli skontrastować z jasnymi elementami – w małych pomieszczeniach najlepiej jest postawić je przy jasnej, białej ścianie. Unikniesz w ten sposób efektu „przeciążenia” w aranżacji. Czarne meblościanki na wysoki połysk świetnie prezentują się w zestawieniu  z nowoczesnymi meblami wypoczynkowymi.

Nowoczesna mebloscianka czarna Hollywood
Kolekcja mebli Hollywood – czarna meblościanka minimalistyczna z oświetleniem ledowym

Zobacz w sklepie: NOWOCZESNA MEBLOŚCIANKA CZARNA HOLLYWOOD>>

Nowoczesna meblościanka czarna w stylu minimalistycznym
Nowoczesna meblościanka do salonu w stylu minimalistycznym – czarne meble Jet Set

Meble do salonu minimalistyczne w kolorze drewna

Nowoczesne meblościanki do salonu w stylu minimalistycznym – tym razem w wersji dla osób chcących cieszyć się przytulnym i ciepłym salonem. Meble w kolorze drewna budują przyjemny klimat, który aż zachęca do wypoczynku. Doskonale sprawdzą się też w aranżacjach w stylu skandynawskim – naturalny rysunek słojów doskonale współgra z dodatkami w stylu scandi i żywą zielenią roślin.

Sprawdź aktualne promocje na meble>>

Nowoczesna meblościanka do salonu w stylu minimalistycznym
Meble do salonu białe z drewnem – kolekcja Charme
Nowoczesna meblościanka w kolorze drewna
Zestaw mebli do salonu sonoma – nowoczesna meblościanka Brandy Nelson