Czarna komoda w kuchni jako wyspa kuchenna

Nowoczesne komody do kuchni

Nowoczesna komoda wcale nie musi znajdować się w salonie czy sypialni. Równie dobrze radzi sobie w kuchni. Nowoczesna komoda nie służy tylko do przechowywania ubrań, pościeli. Jej zastosowanie jest znacznie szersze. Odkryliśmy jedno z wielu możliwości. Co byś powiedziała na nowoczesną komodę w roli kuchennej wyspy? Naszym zdaniem to rewelacyjny pomysł.

Nowoczesna komoda jako wyspa kuchenna

Komoda jako wyspa w kuchni jest jej ozdobą. Skupia na sobie wzrok, zajmuje centralne miejsce. To doskonała okazja do wyeksponowania np. nowej zastawy stołowej w przeszklonych witrynach.

Komoda biała z połyskiem stworzy doskonały zestaw z innymi meblami, dodatkami w kuchni w stylu high tech, skandynawskim. W nowoczesnych kuchniach sprawdzi się także czarna komoda z połyskiem. A komody o ciepłym odcieniu drewna będą pasować do kuchni w stylu rustykalnym, prowansalskim czy vintage.

Dzięki nowoczesnej komodzie zyskasz dodatkowy blat kuchenny, na którym będziesz przyrządzać potrawy i kuchenny stół, przy którym zasiądą domownicy, by spożyć szybkie śniadanie. Nowoczesna komoda posłuży ci także jako dodatkowy schowek na sztućce, naczynia, przyprawy. Ma wiele pojemnych szafek i szuflad.

Przykładowe aranżacje kuchni z nowoczesną komodą

Biała komoda w kuchni w roli wyspy kuchennej

Czarna komoda w kuchni w roli wyspy

Zobacz więcej NOWOCZESNYCH KOMÓD»

Komoda w kolorze drewna w kuchni w roli wyspy