Nowoczesne meble do salonu

Nowoczesne białe meble do salonu

Białe meble do salonu wciąż wiodą prym, głównie ze względu na niesłabnącą popularność chłodnego stylu skandynawskiego w aranżacji wnętrz. Światło, śnieżna biel i naturalne dodatki to znaki rozpoznawcze północnych klimatów i nieodłączne elementy najmodniejszych projektów. 

Białe meble z połyskiem, ożywione stylowymi dodatkami i zestawione z elementami wykonanymi z naturalnych materiałów, to sposób na niebanalny wystrój,  wpisujący się w najnowsze trendy i zwrot ku naturalności, połączonej z subtelną elegancją.

Meble do salonu białe na wysoki połysk

Białe meble do salonu uchodzą za najbardziej eleganckie, dodają wnętrzu szyku i luksusowego wymiaru. Doskonale sprawdzą się zarówno w dużym i przestronnym salonie, jak i niewielkim pokoju w mieszkaniu. Idealnie gładkie fronty białych mebli z połyskiem odbijają światło sprawiając, że wnętrze staje się optycznie większe i rozjaśnione.

Nowoczesne białe meble do salonu

Przeczytaj też o MEBLACH DO SALONU W STYLU MINIMALISTYCZNYM http://www.aaaameble.pl/nowoczesne-mebloscianki/meble-do-salonu-w-stylu-minimalistycznym/

Do białych nowoczesnych mebli  możesz wybrać dodatki w dowolnym kolorze – biel to kolor na tyle uniwersalny, że doskonale komponuje się zarówno z ciemnymi odcieniami, jak i delikatnymi pastelami.

Białe meble do salonu zdjęcia

Podobają ci się jasne wnętrza i aranżacje w stylu skandynawskim? Zobacz inspirujące zdjęcia przedstawiające białe meble do salonu w najmodniejszych odsłonach.

Nowoczesne meble do salonu, zwłaszcza te w białym kolorze, dają ogromne możliwości aranżacyjne. W zależności od własnych preferencji wybierz taki wystrój, którego klimat najlepiej oddaje twój charakter.

Białe meble do salonu
Kliknij i zobacz wszystkie białe meble pokojowe

Śnieżna biel mebli do salonu doskonale czuje się w otoczeniu szarości. Jasną przestrzeń wnętrza przełam czarnymi akcentami – mogą to być stylowe dodatki, dekoracje lub tekstylia.

Białe meble do salonu z szarymi dodatkami

Białe meble do salonu
Nowoczesna biała meblościanka Diamond

Białe meble do salonu świetnie komponują się również z żywymi, mocnymi barwami. Ustawione na tle barwnej ściany świetnie rozjaśniają wnętrze, dodając mu szyku i elegancji. Biel to uniwersalny kolor i będzie pasował do każdego koloru. Bawiąc się barwami nie zapomnij o dodatkach – postaw na oryginalne detale, które subtelnie ożywią wnętrze.

Zobacz wszystkie BIAŁE MEBLE DO SALONU http://www.aaaameble.pl/mebloscianki/mebloscianki-biale

Zapisz

Zapisz