Eleganckie wysokie łóżko do pięknej sypialni

Nowoczesna sypialnia w klasycznym stylu

Styl klasyczny w aranżacji wnętrz cały czas ma swoich miłośników i nie ma się co dziwić – ponadczasowa elegancja, subtelne dodatki i harmonia zawsze znajdą wielbicieli.  W każdej pięknej sypialni musi znaleźć się stylowe, klasyczne łóżko kontynentalne. Jeśli chcesz urządzić swoją sypialnię w tym stylu zobacz nasze propozycje – specjalnie dla ciebie wybraliśmy najciekawsze aranżacje.

Łóżka kontynentalne w sypialni w stylu klasycznym

Głównym elementem każdej sypialni z pewnością jest łóżko. Urządzając sypialnię w stylu klasycznym nie możesz pozwolić sobie na wstawienie zwykłego łóżka a zwłaszcza nieestetycznej wersalki.
Idealnym rozwiązaniem jest piękne, stylowe i niezwykle eleganckie łóżko kontynentalne – zobacz, jak doskonale wygląda w klasycznym wnętrzu.

Łóżko Boxspring do eleganckiej sypialni

Łóżka kontynentalne Boxspring cechuje wysoki, dostojny zagłówek, dzięki któremu cała sypialnia będzie wyglądać niezwykle luksusowo i stylowo. Niewątpliwą zaletą łóżek Boxspring jest również niezwykle wygodny 7-strefowy materac, gwarantujący komfortowy i wygodny wypoczynek.

Zobacz też STYLOWĄ SZAFĘ DO SYPIALNI»

Nowoczesne, eksluzywne łóżka kontynentalne

Wysokie łóżka do sypialni dostępne są w trzech eleganckich kolorach. Możesz również wybrać materiał obicia – niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na łóżko z obiciem materiałowym czy skóropodobnym twoja sypialnia będzie wyglądała niezwykle luksusowo.

Sprawdź ofertę ŁÓŻEK KONTYNENTALNYCH BOXSPRING»

Łóżka Boxspring i szafki nocne w stylowej sypialni

Jeśli marzysz o idealnej sypialni w stylu klasycznym koniecznie musisz pamiętać nie tylko o jej wyglądzie ale i o funkcjonalności – musisz czuć się w niej bezpiecznie, dobrze i komfortowo. Przy łóżku z pewnością chcesz mieć ładną szafkę nocną, na którą odłożysz ulubioną książkę czy postawisz kubek z kawą.

Eleganckie łóżka z wysokim zagłówkiem

Idealnym rozwiązaniem jest zestawienie łóżka kontynentalnego z funkcjonalną szafką nocną, z elegancką szklaną nakładką i dwiema pojemnymi szufladami.

Zobacz STYLOWĄ SZAFKĘ NOCNĄ»