Jaką komodę wybrać do przedpokoju?

Nowoczesna komoda niezbędna w przedpokoju

W każdym przedpokoju powinna znaleźć się funkcjonalna i praktyczna komoda, w której będziesz mógł przechowywać niezbędne rzeczy codziennego użytku, galanterię czy inne akcesoria, które zawsze chcesz mieć pod ręką.
Nowoczesna komoda do przedpokoju powinna mieć pojemne szuflady i wygodne szafki, nie może zajmować dużo miejsca a przy tym powinna być estetyczna i elegancka – w końcu przedpokój to wizytówka twojego domu.

Przeczytaj też o NOWOCZESNYCH I FUNKCJONALNYCH KOMODACH»

Stylowa komoda w wygodnym przedpokoju

Biała lub czarna komoda w przedpokoju

W zależności od aranżacji przedpokoju twojego domu i kolorów, jakie w nim przeważają wybierz idealną komodę – białą lub czarną.

Te dwa uniwersalne kolory stworzą doskonałą harmonijną całość z pozostałymi elementami wystroju a od ciebie zależy, czy postawisz na intensywną czerń czy ponadczasową biel.

Wszystkie zamówienia – DOSTAWA GRATIS!

Komody wykonane są z najwyższej jakości materiałów, płyty są odporne na uszkodzenia, łatwe w utrzymaniu w czystości – wystarczy przetrzeć frontu ściereczką z mikrofibry a zyskują swój piękny połysk.

Czarna komoda w gustownym przedpokoju

Nowoczesne komody to połączenie funkcjonalności z estetyką i solidnością a stylowy design komody idealnie nadaje się do współczesnych, modnych aranżacji. Komody do przedpokoju utrzymane są w minimalistycznym, oszczędnym w zdobieniach stylu, dzięki czemu są doskonałym uzupełnieniem każdej aranżacji w stylu skandynawskim.

Praktyczna komoda w nowoczesnym przedpokoju

Komoda do przedpokoju:

  • wysoki połysk rozjaśnia, rozświetla i optycznie powiększa nawet niewielki przedpokój,
  • ma pojemne szuflady i praktyczne szafki,
  • wygląda estetycznie i pasuje do większości aranżacji,
  • dostępna w dwóch uniwersalnych kolorach – czarnym i białym,
  • ma wmontowane nowoczesne oświetlenie LED.

Sprawdź ceny NOWOCZESNYCH KOMÓD DO PRZEDPOKOJU»