Modne i niedrogie meble – kolejne nowości w ofercie!

Kolejne perełki w naszej ofercie – tym razem przedstawiamy dwie wyjątkowe kolekcje mebli, które z całą pewnością przypadną do gustu przede wszystkim miłośnikom jasnych, przytulnych wnętrz.

Zestaw mebli Garda i Salerno to połączenie estetyki i funkcjonalności, zaprojektowane zgodnie z ciągle modnym skandynawskim, minimalistycznym stylu.

Kolekcja mebli do salonu – linia Garda

Kolekcja Garda to meble o wyjątkowo ciekawym designie. Połączenie śnieżnej bieli i przyjemnego odcienia drewna sprawia, że świetnie odnajdą się nawet w niewielkich pomieszczeniach (gładkie białe fronty rozjaśniają wnętrze, kolor drewna wnosi sporo przytulności i ciepła). Zestaw składa się z szafki pod telewizor zamykanej na klapę, stolika RTV z czterema praktycznymi półkami, regału do powieszenia lub postawienia, dwóch zgrabnych witrynek oraz półki ściennej na książki.

Białe meble z drewnem w stylu skandynawskim
Kolekcja mebli Garda – kliknij i sprawdź szczegóły

Kup teraz, skorzystaj z niskiej ceny i darmowej dostawy: https://www.aaaameble.pl/mebloscianka-garda

Kolekcja mebli Salerno

Meblościankę Salerno tworzą 4 praktyczne meble – szafka wisząca, półka ścienna i dwa stoliki RTV. Meble można w dowolny sposób rozmieścić w pomieszczeniu lub skorzystać z pomysłu projektanta i stworzyć stylową i funkcjonalną strefę multimedialną w salonie. Klapy mebli z kolekcji Salerno wyposażone są w dyskretne uchwyty.

Białe meble z drewnem - kolekcja Salerno
Kolekcja mebli Salerno – kliknij i sprawdź szczegóły

Kup teraz korzystając z darmowej dostawy: https://www.aaaameble.pl/mebloscianka-salerno