Meble do salonu modne w 2017

Modne meble do salonu 2017

Jakie będą najmodniejsze meble do salonu w 2017 roku? Co rządzić będzie w salonach w nowym roku? Nasi specjaliści podpowiadają, jakie meble do salonu wybrać, by stworzyć wnętrze idealnie wpisujące się w najnowsze trendy aranżacyjne. Szukasz inspiracji? Obejrzyj galerię zdjęć mebli do salonu, które będą wiodły prym w nadchodzącym sezonie.

Rok 2017 to rok zmian – również w trendach aranżacyjnych – może warto przemyśleć szybką metamorfozę salonu i zadbać o to, by był zarówno elegancki i piękny, jak i uporządkowany?

Zanim kupisz meble i dodatki zastanów się – jakie kolory lubisz? Czy chcesz mieć uporządkowany salon, w którym wszystko ma swoje miejsce? Czy marzysz o przytulnym, ale zarazem eleganckim pomieszczeniu, wprawiającym w zachwyt? Jakie meble kupić, by łatwo utrzymać je w czystości? Jak sprawić, by wnętrze salonu można w łatwy i szybki sposób odmienić? Jeśli znasz już odpowiedzi na powyższe pytania – zacznij rozglądać się za dodatkami, dekoracjami i nowoczesnymi meblami do salonu, które łączą w sobie luksusowy wygląd i funkcjonalność.

Zobacz MEBLE DO SALONU MODNE W 2017  http://www.aaaameble.pl/mebloscianki

Aranżacja salonu trendy 2017

Jakie meble do salonu wybrać, by urządzić go w modny i gustowny sposób? Projektanci wnętrz zgodnie przyznają, że w 2017 roku rządzić będą proste w formie i minimalistyczne meble w uniwersalnych i ponadczasowych kolorach – białym i czarnym.  W projektowaniu wnętrz nadeszła fala łączeń – im prostsza forma mebli, tym łatwiej  jest dopasować do nich pozostałe elementy aranżacji, a tym samym szybko i łatwo całkowicie odmienić salon!

Trendy w aranżacji wnętrz - meble do salonu 2017

Meble do salonu 2017:

  • modny design – proste, geometryczne formy,
  • czerń i biel,
  • minimalizm i nowoczesność,
  • gładkie fronty z połyskiem,
  • przeszklenia – w witrynach, komodach,
  • funkcjonalność, pojemność, ustawność,
  • możliwość dowolnego dobierania spośród różnych elementów,
  • duże możliwości aranżacyjne.

Meble do salonu trendy 2017

Minimalistyczne białe i czarne meble dają największe możliwości aranżacyjne – jeśli znudzi się nam wystrój salonu wystarczy zmienić odcień czy dekorację ścian i dodatki, aby uzyskać zupełnie nowy wygląd.

Zobacz CZARNE MEBLE DO SALONU  http://www.aaaameble.pl/mebloscianki/mebloscianki-czarne

Czerń i biel to najbardziej uniwersalne, a zarazem eleganckie kolory, dzięki czemu można swobodnie zestawiać je z wszystkimi barwami i odcieniami. Dlatego właśnie warto postawić na białe lub czarne meble do salonu – wówczas wystarczy niewielka zmiana kolorystyki dodatków, by całkowicie odmienić klimat panujący w pomieszczeniu i dopasować go do swoich aktualnych potrzeb.

Meble do salonu modne w 2017

Pamiętajmy, że najlepiej będziemy się czuć tylko w harmonijnym salonie, urządzonym zgodnie z naszymi własnymi preferencjami i gustem.

Zapisz

Zapisz