Meblościanki z oświetleniem

Meblościanki z oświetleniem to propozycja dla wszystkich tych, którzy szukają stylowych mebli z nowoczesnym zacięciem. Meble niemieckie doskonale sprawdzają się w salonie, pokoju dziennym, jadalni lub sypialni. Dzięki zastosowaniu praktycznego oświetlenia ledami, meblościanki do salonu po zmroku pozwalają zbudować niezwykły klimat m.in. podczas seansu filmowego w domowym zaciszu. Ponadto podświetlane meble są bardzo funkcjonalne, ułatwiają poruszanie się po mieszkaniu bez konieczności włączania głównego źródła światła.

W naszym sklepie dostępne są stylowe meblościanki z ledami w czterech wersjach kolorystycznych. Można wybrać modele mebli w kolorze białym, czarnym, jasnego drewna lub łączone (drewno zestawione z czernią lub bielą). Doskonale prezentują się we wnętrzach monochromatycznych i z elementami żywych barw. Kolorowe podświetlenie meblościanek jeszcze lepiej podkreśla ich nowoczesny styl i estetyczne wykończenie.

Każdy zestaw nowoczesnych meblościanek składa się z szafki RTV oraz, w zależności od wybranego modelu, wiszących lub stojących szafek bądź stylowej witryny. Meblościanki do salonu mogą być wyposażone w przeszklone elementy, dzięki którym można w efektowny sposób wyeksponować zastawę, kolekcję płyt lub podręczną biblioteczkę.