Meblościanka twoich marzeń – gdzie ją znaleźć?

Meblościanki to aktualnie najmodniejsze zestawy do salonu. Te stylowe komplety pozwalają na swobodę w stworzeniu aranżacji wnętrza, doskonale prezentując się w każdym ustawieniu. Coraz więcej osób, poszukujących atrakcyjnych mebli do salonu w dobrej cenie stawia właśnie na meblościanki. Dlaczego? Jakie są zalety tych mebli?

Czym są meblościanki?

Meblościanka to zestaw mebli, składający się zazwyczaj z szafki rtv, półek wiszących i szafki lub witrynki. Czasem do kompletu dokupić możemy również komodę, tworząc zestaw rozszerzony, który sprawdzi się w większych pomieszczeniach. Odpowiednie ustawienie meblościanki pomoże w utworzeniu nowoczesnego salonu i ciekawym rozmieszczeniu w nim sprzętu audio oraz produktów dekoracyjnych. Możliwość modułowego ustawienia każdego elementu daje domownikom okazję na wykazanie się kreatywnością i zmysłem architektonicznym.

Meblościanki w salonie – jakie wybrać?

Wśród meblościanek do salonu znajdziemy wiele ciekawych modeli, które z pewnością zwrócą uwagę wszystkich miłośników stylowych wnętrz. Poniżej przedstawiam kilka zestawów, cieszących się dużym powodzeniem.

Kolekcja mebli Brendy Nelson to oferta, która na pewno zainteresuje właścicieli większych salonów. Zestaw składa się z szafki pod telewizor, dwóch witryn stojących (większej i mniejszej) oraz półki wiszącej. Wszystkie meble są bardzo pojemne, gwarantując sporo miejsca na przedmioty różnego rodzaju. Do kompletu zamówić można również przestronną komodę z kolekcji. Ciepły odcień drewna zapewni w domowym salonie miłą atmosferę, świetnie komponując się z dodatkami w dowolnej barwie.

Meblościanka Wonder to nieco zgrabniejszy model, który można ustawić w dowolnej konfiguracji w salonie o mniejszych wymiarach. Zestaw składa się ze zgrabnej szafki rtv, panelu z półką wiszącą oraz niewielkiej witrynki wiszącej. Wyróżnia się modnym połączeniem bieli z barwą sonoma, co tworzy ciekawy kontrast i zapewnia miłą, nowoczesną prezencję. Ta modna meblościanka stanowi doskonałe połączenie elegancji z funkcjonalnością.

Wymienione w artykule kolekcje, znaleźć można w ofercie naszego sklepu internetowego.