Nowoczesne meble do salonu

Meblościanka do salonu – minimalizm vs nowoczesność

Urządzając salon często stajemy przed dylematem – wnętrze nowoczesne czy minimalistyczne. Minimalizm to przede wszystkim propozycja dla osób ceniących sobie elegancję i porządek, z silnym naciskiem na harmonijność, prostotę i przestronność aranżacji. Osoby szukające odrobiny luksusu oraz zwolennicy mocniejszych akcentów kolorystycznych i stylistycznych powinny zainteresować się czarnymi meblami do salonu, które doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach nowoczesnych.

Minimalizm - biała meblościanka

Minimalistyczne meble do salonu

Styl minimalistyczny to przede wszystkim prostota i ograniczenie zbędnych dodatków do minimum. Meble, przedmioty, elementy wystroju powinny być przede wszystkim praktyczne i nieprzesadnie skomplikowane w formie. Nowoczesne meble do salonu w stylu minimalistycznym spełniają te wymagania, stanowiąc wyjątkowo elegancki, a zaraz prosty element aranżacji. Elementem wyróżniającym minimalistyczną meblościankę są gładkie, lśniące fronty oraz brak zbędnych zdobień. Luksusowego charakteru nadają im przeszklenia i gustowne oświetlenie LED, tworzące niepowtarzalny, przytulny klimat wnętrza.

Zobacz MINIALISTYCZNE MEBLE DO SALONU AAAA MEBLE http://www.aaaameble.pl/mebloscianki/mebloscianki-biale

Nowoczesność - czarna meblościanka

Nowoczesne meblościanki do salonu – czerń dobra na wszystko

Jeśli nie boimy się niebanalnych rozwiązań i odważnych aranżacji, ciekawą propozycją może okazać się stylizacja w nowoczesnym stylu. Dzięki temu aranżacja będzie elegancka i luksusowa z charakterystycznym, modernistycznym zacięciem. Czarna meblościanka do salonu wykończona z połyskiem doskonale współgra z dodatkami w mocnych, intensywnych kolorach – królować powinny barwy czerwieni, bieli, żółci czy mocnego błękitu. Czarne meble z połyskiem świetnie sprawdzą się w różnych salonach, niezależnie od ich metrażu. Meblościanki do salonu można dowolnie ustawiać i konfigurować, a mnogość dodatkowych elementów pozwoli na dopasowanie wnętrza idealnie do swoich potrzeb.

Aranżacja AAAA Meble

Czarne meblościanki do salonu to przede wszystkim:

  • stylowe, wiszące lub stojące witryny,
  • praktycznie półki i regał – idealne jako biblioteczka miejsce ekspozycji ciekawych dodatków,
  • pojemne, praktyczne szafki RTV, które pomieszczą i pomogą w ukryciu sprzętu multimedialnego,
  • ustawne, funkcjonalne komody, które podbijają właściwości praktyczne meblościanki,
  • gustowne oświetlenie LED, podkreślające elegancki charakter mebli.

Sprawdź CZARNE, NOWOCZESNE MEBLOŚCIANKI DO SALONU AAAA MEBLE http://www.aaaameble.pl/mebloscianki/mebloscianki-czarne