Nowoczesne meblościanki w modnym salonie

Meble minimalistyczne nadal modne – trendy 2016

Jeśli stoisz przed wyborem mebli do swojego salonu z pewnością chcesz wiedzieć co będzie modne w najbliższym czasie. Wszyscy miłośnicy minimalizmu i stylu skandynawskiego mogą być spokojni – nadal królować będą one w naszych domach a ich popularność nie słabnie. Jak wskazują znawcy mody w 2016 roku nadal rządzić będą jasne wnętrza, subtelne dodatki i minimalistyczne meble.

Nowoczesne meblościanki – modne i funkcjonalne

Nie wiesz, jak sprawić aby twój salon był zarówno modny jak i funkcjonalny? Zobacz, jakie możliwości aranżacyjne dają ci nowoczesne, białe meble z połyskiem i spełnij swoje marzenie o niebanalnym, praktycznym pokoju gościnnym.

W 2016 roku w aranżacji wnętrz modne będą:
• stylowe, przeszklone witryny stojące lub wiszące,
• niskie szafki RTV z szufladami,
• minimalistyczne meble z oświetleniem LED,
• uniwersalne komody,
• nowoczesne zestawy mebli z połyskiem.

Zobacz najmodniejsze w 2016 BIAŁE MEBLOŚCIANKI»

Stylowe meble to gustowny i modny salon

Twój salon będzie się doskonale wpisywał w najnowsze trendy w aranżacji wnętrz jeśli znajdzie się w nim stylowa i modna biała meblościanka, w skład której wchodzą meble o niebanalnym kształcie i oryginalnej formie. Piękne przeszklone witryny idealnie pasują do nowoczesnego salonu i będziesz mógł z powodzeniem wyeksponować w nich swoje pamiątki, zastawę stołową czy ulubione przedmioty.

Dowiedz się JAK STWORZYĆ WŁASNY ZESTAW MEBLI»

Pamiętaj, że nie musisz decydować się na zakup całej meblościanki – możesz zamówić dowolne wybrane przez siebie elementy i samemu stworzyć niepowtarzalny zestaw mebli.

Białe meble do salonu w stylu skandynawskim

Możesz wybrać zarówno same białe meble z połyskiem jak i zestawić je z wybranymi czarnymi meblami tworząc w ten sposób oryginalną dwukolorową meblościankę.

Przeczytaj JAK DOBRAĆ KOLOR PODŁOGI DO BIAŁYCH MEBLI»

Białe meble z połyskiem w stylu skandynawskim

Styl rodem ze Skandynawii w zawrotnym tempie zyskuje kolejnych wielbicieli a białe, proste w formie meble znajdują swoje miejsce w salonach na całym świecie. Biała meblościanka z połyskiem doskonale wpisuje się w najnowsze trendy, jej twórcy postawili bowiem na minimalizm, prostotę formy ale i niezwykłą funkcjonalność.

Subtelne pastelowe dodatkli do białej meblościanki

Twój salon będzie wyglądał modnie i stylowo, jeśli wstawisz do niego białe meble a ocieplisz je pastelowymi dekoracjami lub dodatkami wykonanymi z naturalnych materiałów. Możesz postawić na subtelne pastele jak i zdecydować się na kontrasty – tylko od ciebie zależy efekt końcowy twojego salonu.