Łóżka kontynentalne BOXSPRING

Łóżka kontynentalne do nowoczesnej sypialni

Sypialnia jest miejscem szczególnym – to w niej odpoczywasz po ciężkim dniu, relaksujesz się, nabierasz sił i spędzasz chwile przyjemności. Musisz zadbać o to, aby była miejscem przytulnym i wygodnym – takim, w którym po prostu będziesz lubił być. Najważniejszym meblem w sypialni zdecydowanie jest łóżko, musi więc być nie tylko stylowe i eleganckie, ale przede wszystkim komfortowe.

Łóżka kontynentalne do nowoczesnej sypialni

Łóżka kontynentalne BOXSPRING dostępne są w różnych kolorach – sprawdź, który najlepiej pasuje do twojej sypialni. Aranżując ją pamiętaj, że możesz do swojego łóżka BOXSPRING dopasować stylową szafkę nocną ze szklaną nakładką i dwiema pojemnymi szufladami – za dodatkową, niedużą opłatą możesz skompletować elegancki zestaw sypialniany, wpisujący się w najnowsze trendy.

Zobacz stylowe ŁÓŻKA KONTYNENTALNE BOXSPRING»

Wybierz podobające ci się obicie łóżka – możesz zdecydować się na w jednym z modnych kolorów: antracytowym, beżowym lub szarym w przypadku łóżek BOXSPRING z obiciem materiałowym lub białym, czarnym i szarym dla łóżek z obiciem skóropodobnym.

Kolory łóżek kontynentalnych BOXSPRING

Łóżka kontynentalne BOXSPRING – najwyższa jakość snu

Nowoczesne łóżka kontynentalne spełniają wszystkie wymagania i pasują do stylowej, modnej i funkcjonalnej sypialni. Łóżka BOXSPRING wyróżnia funkcjonalność i elegancki wygląd. Zwróć uwagę na ich wysokość – powierzchnia spania znajduje się ok. 60 – 70 cm nad podłogą, dzięki czemu zmiana pozycji z poziomej na pionową jest łatwa i nie będzie kłopotliwa nawet dla osób starszych czy z problemami zdrowotnymi.

Łóżka kontynentalne BOX SPRING:
• mają wygodny, 7–strefowy materac,
• wykonane są z najwyższej jakości materiałów,
• mają stylowe, eleganckie tapicerowane wegłowie,
• powierzchnia spania znajduje się ok. 60 – 70 cm nad podłogą,
• posiadają tapicerowaną, solidną skrzynię ze sprężynami.

Łóżka kontynentalne z 7-sterfowym materacem

Łóżko BOXSPRING z komfortowym materacem

Jeśli żyjesz w pośpiechu i stresie musisz zapewnić sobie jak najwięcej spokojnego, wygodnego snu. Wybierając łóżko do sypialni zwróć więc szczególną uwagę na materac – nie możesz pozwolić sobie na to, aby był złej jakości, gdyż to od materaca zależy nie tylko twój wypoczynek ale i stan kręgosłupa.

Optymalnym rozwiązaniem jest materac 7-strefowy w łóżkach kontynentalnych, dzięki któremu rzadziej zmieniasz pozycję spania przez co bardzo dobrze odpoczywają mięśnie. Zapewnia on doskonałe dopasowanie się do anatomicznego kształtu kręgosłupa i jest idealny dla osób z dużą różnicą wagową. Materac 7 strefowy w łóżkach BOXSPRING zapewni ci najlepszą jakość snu i odpowiedni wypoczynek.

Zobacz ofertę NOWOCZESNYCH MEBLI DO SYPIALNI»