Nowoczesna komoda do salonu

Komody – zawsze modne meble

Komoda to mebel, który stał w pokoju Twojej babci, mamy i dziś stoi u Ciebie w sypialni lub salonie. Moda zmienną jest, potrafi narzucić nowy trend z miesiąca na miesiąc, jednak w niektórych przypadkach pozostaje bezsilna. Takim przypadkiem są komody – niezmiennie modne od wielu lat i nic nie wskazuje na to, że ma się to zmienić.

Nowoczesne komody cieszą się dużą popularnością

 Nowoczesne komody to często kupowane meble, częściej niż szafki, szafy, biurka. Dlaczego? O tym poniżej:

  • Zajmują niewiele miejsca, a mieszczą więcej rzeczy niż niejedna duża szafa – mają bardzo pojemne szafki i szuflady.
  • Są bardzo stylowe i eleganckie – wysoki połysk, gładkie fronty, minimalistyczny design.
  • Są wielofunkcyjne – pełnią rolę minigarderoby (przechowują odzież, pościel, bieliznę), stolika, meblościanki, szafki z szufladami, toaletki i przewijaka.
  • Nowoczesne komody pasują do każdego wnętrza, nie tylko awangardowego, minimalistycznego czy eleganckiego. Taka komoda ma dość uniwersalny wygląd, dlatego dopasowuje się do każdej aranżacji. Dobrze wygląda we wnętrzach przytulnych, klasycznych, tradycyjnych.
  • Mają szerokie zastosowanie, można je umieścić w każdym pomieszczeniu: od salonów, pokojów dziennych, sypialń, po łazienki, korytarze, przedpokoje.
  • Nowoczesne komody są nie tylko praktyczne, ale i dekoracyjne. Posiadają eleganckie przeszklenia (witryny), w których eksponujemy dekoracyjne przedmioty.
  • Komody pełnią rolę toaletki z lustrem. W szufladach można zmagazynować ręczniki, kosmetyki i akcesoria do makijażu czy pielęgnacji.

Więcej zdjęć znajdziesz na stronie z nowoczesnymi komodami»

Nowoczesne komody – aranżacje

Przeczytaj także:

Komody – ponadczasowe i uniwersalne
Modna komoda – pomysły na aranżacje