Białe komody do przedpokoju

Komoda do przedpokoju

Komoda do przedpokoju: czarna, biała lub w kolorze drewna, z połyskiem, o gładkich frontach. Bardzo funkcjonalna do przechowywania przeróżnych potrzebnych rzeczy oraz dekoracyjna – pełniąca rolę wizytówki wnętrza.

Komoda do przedpokoju zamiast dużej szafy

Przedpokój to zazwyczaj niewielkie pomieszczenie, za małe na dużą, obszerną szafę. Dlatego komoda jest tak często wybierana – jej niewielkie wymiary idealnie pasują do przedpokoju. Nie zagraca pomieszczenia, a mając wystarczająco pojemne szuflady i przestronne szafki pozwala na przechowywanie różnych rzeczy – od butów, po drobiazgi: klucze, czapki, szaliki.

Biała komoda do przedpokoju

Zobacz inne NOWOCZESNE KOMODY»

Komoda do przedpokoju jako wizytówka domu

Komoda do przedpokoju powinna zostać dobrana do stylizacji wnętrza. Zaprezentowane poniżej komody mają nowoczesny styl, dlatego pasują do wnętrz minimalistycznych, futurystycznych czy  high-tech. Raczej we wnętrzu rustykalnym nie spełnią swojej roli.

Czarna komoda do przedpokoju

Eleganckie komody do przedpokoju stanowią zapowiedź stylu panującego w głębi domu, mówią domownikom: kto tu mieszka, czego mogą się spodziewać, jak będzie wyglądał salon, w jakiej stylizacji, kolorystyce zaprojektowana została kuchnia itd.

komoda-do-przedpokoju

Białe komody do przedpokoju rozjaśniają ciemne wnętrza, w białych frontach odbija się światło, powiększając przestrzeń. Białe komody do przedpokoju to najbardziej elegancka wersja. Czarne komody wyglądają równie efektownie, a modele w kolorze ciepłego drewna wprowadzają przytulny klimat w przedpokoju.

Biała komoda do przedpokoju