Nowoczesny salon

Jak urządzić nowoczesny salon?

Nowoczesny salon to estetyka, funkcjonalność i przede wszystkim – oryginalne zestawienia wzorów i faktur. Na jakie meble się zdecydować, jakie kolory ze sobą zestawić, czym udekorować ściany? Podpowiadamy, jak urządzić salon w nowoczesnym stylu.

Pamiętaj o przestrzeni

Urządzając salon w stylu nowoczesnym pamiętaj o tym, że w stylu tym bardzo pożądana jest przede wszystkim przestrzeń. Nawet w niewielkich pomieszczeniach możesz uzyskać efekt przestronności – wystarczy, że dobrze dobierzesz kolory i zrezygnujesz ze zbędnych mebli i innych elementów wyposażenia.

Salon z meblami w kolorze drewna

Wybierz minimalistyczne meble

Nowoczesność to minimalizm, dlatego wybierając meble staraj się, by miały jak najbardziej oszczędną formę. Nie oznacza to jednak, że ich wygląd musi być nudny – przeciwnie, nowoczesne meble zachwycają subtelną prostotą i lookiem. Wygląd mebli z gładkimi frontami o wysokim połysku świetnie podkreśla modernistyczną aranżację.

Czarna meblościanka

Oświetlenie

Oświetlenie odgrywa ogromną rolę w aranżacji nowoczesnego salonu. Oprócz lampy głównej i dodatkowych źródeł światła warto zdecydować się na meble do salonu, które są wyposażone w oświetlenie LED. Barwne światło sprawi, że wnętrze nabierze jeszcze bardziej nowoczesnego wymiaru i zapanuje w nim wyjątkowy klimat.

Sprawdź ceny MEBLI Z OŚWIETLENIEM http://www.aaaameble.pl/mebloscianki/mebloscianki-z-oswietleniem

Czarna meblościanka w salonie

Kolory w salonie

Nowoczesny salon kocha biel, pastele, subtelne i jasne kolory. Nie oznacza to jednak rezygnacji z kontrastów i mocniejszych plam barwnych. Pamiętaj o zachowaniu harmonii – białe meble prezentują się najlepiej na tle ciemniejszej ściany, czarne wyglądają dobrze zestawione z jasnymi kolorami.

Przeczytaj również: BIAŁE MEBLE DO SALONU – Z CZYM JE ŁĄCZYĆ http://www.aaaameble.pl/nowoczesne-mebloscianki/biale-meble-do-salonu-z-czym-je-laczyc/

Biała meblościanka w salonie

Zapisz