Eleganckie meble do pokoju licealistki

Pokój nastoletniej dziewczyny to miejsce, w którym będzie ona odrabiać zadania domowe, przygotowywać się na zajęcia, spotykać z przyjaciółmi i oddawać swoim pasjom. Nie może w nim zabraknąć ani wygodnego łóżka ani praktycznego biurka. Pamiętaj jednak o zapewnieniu jej stylowej meblościanki do przechowywania książek, czasopism, płyt muzycznych czy kosmetyków.

Idealnym rozwiązaniem jest wstawienie do pokoju nastolatki praktycznej i funkcjonalnej komody z szufladami i szafkami, nowoczesnej szafki pod telewizor oraz stylowych, przeszklonych witryn.

Sprawdź ceny FUNKCJONALNYCH KOMÓD Z POŁYSKIEM»

Eleganckie meble do pokoju dziewczyny

Meble z połyskiem w stylowym pokoju nastolatki

Meble z połyskiem doskonale nadają się do postawienia ich w pokoju nastoletniej dziewczyny – znajdzie w nich miejsce na wszystkie swoje rzeczy. W skład nowoczesnych białych meblościanek wchodzą:

  • praktyczne wiszące półki,
  • szafki pod telewizor z pojemnymi szufladami,
  • eleganckie witryny wiszące lub stojące.

Estetyczne i nowoczesne meble w pokoju nastolatki

Możesz zdecydować się na cały komplet lub sam dobrać poszczególne meble tworząc swój własny, niepowtarzalny zestaw mebli. Zamów pojemną i funkcjonalną komodę, w której można przechowywać zarówno odzież, galanterię czy kosmetyki ale również zeszyty, podręczniki czy notatki.

W stylowych wiszących witrynach twoja córka będzie mogła trzymać biżuterię, ulubione perfumy i wszystkie swoje skarby a szafka pod telewizor pomieści całą kolekcję filmów DVD czy płyt muzycznych.

Zobacz wszystkie NOWOCZESNE MEBLE Z POŁYSKIEM»