Meblościanki ekskluzywne

Ekskluzywny salon – jaki powinien być?

Salon to miejsce, w którym toczy się życie całej rodziny. To również wizytówka domu – tu przyjmujemy gości i spędzamy czas z przyjaciółmi. Jak więc zadbać o to, by był zarówno funkcjonalny, jak i elegancki i reprezentatywny? Zanim wybierzesz meble i dodatki musisz przeanalizować kilka spraw – dzięki temu stworzysz idealny, wręcz perfekcyjny salon.

Meble a kolor ścian

Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam – wolisz wnętrza nowoczesne, tradycyjne czy może minimalistyczne? Nie lubisz otaczać się mocnymi barwami? A może wolisz dynamiczne aranżacje, w których główną rolę odgrywają soczyste i mocne kolory?

Przeczytaj BIAŁE MEBLE I SZARE ŚCIANY – POMYSŁY NA ARANŻACJE http://www.aaaameble.pl/nowoczesne-mebloscianki/biale-meble-szare-sciany-pomysly-na-aranzacje/

Planując wystrój salonu pamiętaj, by dobrze dobrać kolor ścian do koloru mebli – muszą się nawzajem uzupełniać i tworzyć spójną całość. Jak to zrobić?

Białe meble – ciemne ściany

Decydując się na ciemne kolory ścian postaw na jasne, najlepiej białe meble. Mocne odcienie będą stanowiły dla nich doskonałe tło. Aby kolor ścian nie przytłaczał – wybierz meble z połyskiem, które odbijając światło rozjaśnią pomieszczenie.

Taką aranżację możesz urozmaicić wyszukanymi dodatkami w stylu glamour – świetnie sprawdzą się błyszczące zasłony, połyskujące przedmioty czy ekskluzywne dekoracje.

Białe meble na tle ciemnej ściany

Czarne meble ekskluzywne

Miłośnicy ekskluzywnych wnętrz z pewnością nie przejdą obojętnie obok pięknych czarnych mebli na wysoki połysk. To one sprawiają, że wnętrze prezentuje się niczym z okładki katalogu – minimalistyczne kształty, proste formy i brak zdobień to znak rozpoznawczy najbardziej eleganckich mebli do salonu.

Czarne meble pięknie wyglądają zestawione z różnymi odcieniami szarego koloru lub na tle białej ściany. Wnętrza black&white są zawsze modne i cieszą się dużą popularnością, zwłaszcza wśród miłośników nowoczesnych wnętrz.

Zobacz wszystkie CZARNE MEBLE EKSKLUZYWNE http://www.aaaameble.pl/mebloscianki/mebloscianki-czarne

Czarna meblościanka w salonie

Meble do salonu – jak wybrać te najbardziej funkcjonalne?

Jeśli już wiesz, jakie kolory będą rządzić w twoim salonie musisz dobrze zastanowić się nad tym, jakie meble wybrać. Planując zakup mebli i sprzętów pamiętaj, by brać pod uwagę przede wszystkim wielkość pomieszczenia i potrzeby swojej rodziny.

Jakie meble do salonu wybrać, by był funkcjonalny i praktyczny, a jednocześnie modny i nie zagracony?

Nowoczesna meblościanka do salonu

Projektanci wnętrz proponują zestawy mebli do salonu, które zawierają:

  • szafki RTV lub stoliki pod telewizor – do stworzenia idealnego kącika telewizyjnego i multimedialnego,
  • komodę – najbardziej praktyczny i funkcjonalny mebel, który z powodzeniem zastępuje masywną szafę,
  • półki na książki, kwiaty i dekoracje (do powieszenia na ścianie nad szafkami RTV lub w dowolnym miejscu),
  • eleganckie witryny – do przechowywania naczyń, porcelany, szklanek i wszystkich innych przedmiotów, które powinny być w salonie pod ręką,
  • szafki wiszące (można w nich schować np. dokumenty).

Skompletuj własny ZESTAW MEBLI http://www.aaaameble.pl/zestawy

Nowoczesne meble w salonie aranżacja

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz