Czyszczenie czarnych mebli

Czarne meble na wysoki połysk czyszczenie

Czarne meble z połyskiem prezentują się bardzo elegancko i to dlatego są tak często wybierane przez wielu Polaków. Zastanawiasz się jednak, czy łatwo jest utrzymać je w czystości? W jaki sposób dbać o czarne meble z połyskiem? To nic trudnego – wystarczy, że będziesz pamiętał o kilku sprawach, a twoje meble zawsze będą zachwycały nienagannym wyglądem.

Kurz to największy wróg czarnych mebli z połyskiem. Skutecznym sposobem na pozbycie się go jest przecieranie czarnych mebli miękką, nawilżoną ściereczką. Można użyć specjalnych płynów do pielęgnacji mebli, które zapobiegają osiadaniu kurzu na ich powierzchni.

Jak czyścić czarne meble

Czarne meble z połyskiem – czyszczenie

Pamiętaj, że czarnych mebli na wysoki połysk nigdy nie można szorować – nawet solidne płyty mogą się zarysować! Zamiast szczotek czy szorstkich gąbek do mycia mebli użyj ściereczki z mikrofibry lub chusteczek nawilżanych.

Prawidłowa pielęgnacja czarnych mebli na wysoki połysk to podstawa – dzięki niej lśniące fronty wyglądają zachwycająco i efektownie.

Dowiedz się więcej o CZARNYCH MEBLACH DO SALONU http://www.aaaameble.pl/nowoczesne-mebloscianki/czarne-meble-z-polyskiem-do-salonu/

Zapisz