Białe meble z drewnem do salonu

Białe meble z drewnem – stwórz przytulne i eleganckie wnętrze

Recepta na gustowny, elegancki, ale zarazem przytulny salon? Białe meble z elementami w kolorze prawdziwego drewna. Naturalny rysunek słojów sprawi, że każde wnętrze nabierze wyjątkowego, ciepłego charakteru. Jaki zestaw mebli do salonu wybrać, by cieszyć się przyjemną dla oka aranżacją? Podpowiadamy!

Meble białe z drewnem – sposób na przytulny salon

Biel i drewno to duet idealny, który prezentuje się dobrze w każdym zestawieniu. Drewno ociepla śnieżną biel i sprawia, że wnętrze nabiera przyjemnego charakteru, zachęca do wypoczynku i relaksu. Dla miłośników bardziej ekskluzywnych wnętrz mamy zestawy mebli z eleganckimi przeszkleniami i oświetleniem ledowym.

Meblościanka biała z drewnem Florenz>> sprawdzi się w każdym salonie, nawet takim o niewielkich rozmiarach. To zestaw mebli, dzięki któremu stworzysz świetną i funkcjonalną strefę kinową – doskonale prezentują się ustawione przy jednej ze ścian, na wprost mebli wypoczynkowych. W kolekcji mebli Florenz znajduje się aż 4 elementy – pojemna szafka pod telewizor (z praktycznymi wnękami na sprzęt multimedialny), dwie wąskie witryny stojące i praktyczna półka ścienna – idealna na dekoracje lub książki.

Białe meble z drewnem
Kolekcja mebli do salonu Florenz

Nowoczesna meblościanka Charme łączy ciepły kolor drewna z śnieżną bielą i krystalicznymi przeszkleniami. Prezentuje się gustownie, elegancko, została zaprojektowana z myślą o miłośnikach klasycznych wnętrz. Składa się z dwóch witryn z przeszklonymi drzwiczkami, długiej szafki pod telewizor i oryginalnych półek ściennych z panelem. Ten zestaw białych mebli z elementami w kolorze drewna świetnie prezentuje się na tle ciemniejszej ściany. Aranżację możesz ożywić roślinami lub ciekawymi dodatkami w mocniejszych kolorach.

Meblościanka na zamówienie, czas realizacji wynosi ok. 4 tygodnie. Dowiedz się więcej>>

Nowoczesna meblościanka
Nowoczesna meblościanka Charme