Białe meble w salonie

Białe meble do salonu – z czym je łączyć?

Podobają ci się białe meble z połyskiem, ale nie masz pomysłu na aranżację? Boisz się, że nieumiejętnie dobierając kolory sprawisz, że wnętrze z białymi meblami będzie zbyt chłodne? Zobacz nasze propozycje na salon z białymi meblami w roli głównej!

Białe meble w otoczeniu szarości

Biel i szarości to kolory neutralne i bezpieczne. Połączenie tych dwóch kolorów to prosty sposób na stworzenie przytulnego i jasnego salonu, który będzie wyglądał nowocześnie pomimo przemijających trendów.

Białe meble w salonie na tle szarej ściany

Salon w szarościach i bieli z sezonu na sezon zyskuje coraz większe grono miłośników. Szary kolor króluje w najmodniejszych aranżacjach, a zestawiony z białymi meblami na wysoki połysk wręcz zachwyca smakiem i elegancją.

Zobacz też ARANŻACJE SALONU W SZAROŚCIACH http://www.aaaameble.pl/nowoczesne-mebloscianki/aranzacje-salonu-w-szarosciach-inspiracje/

Black&white czyli modernistyczne wnętrze

Duet czerni i bieli to coś, co uwielbiają miłośnicy stylu modern. Aranżując salon Black&white można poszaleć – co powiesz na stworzenie własnego zestawu mebli i połączenie w nim elementów czarnych z białymi? A może wolisz śnieżnobiałe meble zestawić z czarnym zestawem wypoczynkowym i dodatkami?

Czarno-białe meble w salonie

Świetnym pomysłem na czarno – biały salon jest wybór czarnych mebli z połyskiem i zestawieniu ich z białymi ścianami i innymi elementami wystroju. Taki salon będzie nie tylko elegancki, ale i jasny – czarne fronty mebli z połyskiem odbijają światło i otaczającą je śnieżną biel, dzięki czemu wnętrze sprawia wrażenie jaśniejszego i przytulniejszego.

Białe meble w stylu skandynawskim

Styl skandynawski nie schodzi z okładek magazynów wnętrzarskich. Nic dziwnego – salon urządzony w północnych klimatach jest jasny, przytulny i wyjątkowo zachęcający do wypoczynku i relaksu.

W skandynawskich wnętrzach rządzi biel i ciepłe, naturalne kolory. Białe meble z połyskiem o zgrabnej formie doskonale czują się w otoczeniu dodatków z drewna, szkła czy innych naturalnych materiałów.

Zobacz wszystkie BIAŁE MEBLE W SKLEPIE INTERNETOWYM http://www.aaaameble.pl/mebloscianki/mebloscianki-biale

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz