Biała meblościanka do salonu

Białe meble do salonu

Białe meble do salonu to kompletne zestawy, które nie tylko dekorują wnętrze, ale i spełniają funkcję praktyczną. W skład zestawów wchodzą: komody, witryny, szafy, szafki RTV i wiszące półki.

Na szafce RTV stoi duży telewizor, w pojemnych szafkach i szufladach mieści się pokaźny sprzęt multimedialny, a w półkach można przechować np. kolekcję magazynów. Na wiszących półkach stoją dekoracyjne i pamiątkowe przedmioty: figurki, rodzinne zdjęcia, książki itd. W witrynach możesz wyeksponować wazony, najnowszą zastawę stołową, afrykańskie figurki, pamiątkowe kieliszki z dniu ślubu – czym tylko chcesz się pochwalić. Z kolei zabudowane szafki, bez przeszkleń, mogą ukryć np. bieliznę  czy pościel itd.

Biała meblościanka w salonie
Kliknij i zobacz wszystkie białe meble pokojowe. Na zdjęciu: kolekcja mebli Tiger

Zobacz więcej BIAŁYCH MEBLI DO SALONU»

Zbuduj za pomocą białych mebli nastrój w salonie

Białe meble z efektownym, kolorowym oświetleniem: subtelnym mlecznym, białym lub wyrazistym niebieskim – mogą zbudować niesamowity nastrój. Salon staje się przytulny, klimatyczny, sprzyja romantycznym kolacjom, rodzinnym wieczornym „posiedzeniom”. Na wiszących półkach możesz postawić świece, lub połączyć blask płomieni z podświetleniem mebli.

Białe meble z oświetleniem
Białe meble z kolorowym oświetleniem LED. Na zdjęciu: kolekcja mebli Summer. Kliknij i zobacz wszystkie.
Meble z oświetleniem
Nowoczesne meble z oświetleniem. Na zdjęciu: kolekcja mebli Nice. Kliknij i zobacz wszystkie meble.
Białe meble do salonu z podświetleniem
Na zdjęciu: kolekcja mebli Phantasy. Kliknij i zobacz wszystkie nowoczesne meble z oświetleniem ledowym

Sprawdź promocyjne ceny BIAŁYCH MEBLI DO SALONU»

Białe meble do salonu – nieporównywalna elegancja

Białe meble do salonu uchodzą za najbardziej eleganckie i nowoczesne. Biel rozświetla wnętrze, wnosi dużo światła, sprawia, że nawet najmniejsze salony nabierają przestrzeni. W gładkich, białych frontach z połyskiem odbija się światło, które optycznie powiększa salon. Do tego białe meble ze szklanymi taflami (witrynami) dodatkowo potęgują ten efekt.