Biała komoda pokojowa

Białe komody pokojowe – wysoki połysk, nowoczesny design

Dzisiaj prezentujemy meble, które uważane są za najbardziej uniwersalne i ponadczasowe. Meble, na które znajdzie się miejsce w każdym domu: białe komody minimalistyczne, utrzymane w nowoczesnym stylu. Zobaczcie najmodniejsze modele i zastanówcie się, gdzie w waszych domach znalazłoby się na nie miejsce – w salonie, sypialni czy może jadalni?

Komoda ma bardzo długą historię, przez lata jej wygląd ewoluował, jednak pomimo to stała się jednym ze stałych elementów aranżacji wnętrz. Zazwyczaj kojarzona ze stylem ludwikowskim może mieć jednak całkowicie współczesne oblicze. Jakie są nowoczesne komody? Proste, zgrabne, minimalistyczne i oczywiście – funkcjonalne.

Biała komoda na wysoki połysk może być prawdziwą wisienką na torcie, perełką wieńczącą aranżację salonu. Poniżej znajdziesz zestawienie najładniejszych komód pokojowych, w nowoczesnym wydaniu, które urzekają swoim minimalistycznym, gustownym wyglądem.

Białe komody do salonu – najmodniejsze modele

Jednym z bardzo silnych trendów aranżacyjnych ostatnich sezonów były wnętrza, utrzymane w minimalistycznym stylu, w których panuje idealna harmonia i ład. Do takich pomieszczeń wybiera się meble o prostym wyglądzie, bez zdobień i rzucających się w oczy elementów dekoracyjnych.

W minimalistycznym salonie sprawdzą się białe meble z gładkimi frontami, dyskretnymi uchwytami lub całkowicie ich pozbawione (otwierane za pomocą systemu „Push to open”, które wystarczy dotknąć, by otworzyć).

Biała komoda z przeszklonymi szafkami

Komoda Luxus wyposażona została w szafki z przeszklonymi drzwiczkami – idealne do wyeksponowania dekoracyjnych przedmiotów, zastawy stołowej czy pamiątek. Pojemne i sprytnie zaprojektowane wnętrze sprawia, że świetnie sprawdzi się nie tylko w salonie, ale również w eleganckiej, jasnej jadalni.

Kup korzystając z darmowej dostawy: https://www.aaaameble.pl/komoda-luxus-biala

Komoda Luxus biała

Komoda w stylu skandynawskim – model Florenz

Komoda z kolekcji mebli pokojowych Florenz to propozycja dla miłośników skandynawskich klimatów – wnętrz, w których rządzi światło i przestrzeń. Projektanci postawili na harmonijne połączenie śnieżnej bieli z subtelnym kolorem drewna.

Sprawdź szczegóły: https://www.aaaameble.pl/komoda-florenz

Komoda Florenz

dd

Nowoczesna komoda z oświetleniem LED

Biała komoda z przeszkleniami, które dodatkowo wyposażone zostały oświetleniem ledowym. Komoda New Wave wpisuje się w nowoczesne trendy, świetnie uzupełni modernistyczną aranżację salonu.

Sprawdź szczegóły: https://www.aaaameble.pl/komoda-new-wave-biala-z-oswietleniem

Biała komoda z oświetleniem

Mała komoda z półką – model Paris

Komoda Paris ma niewielkie rozmiary, jest bardzo zgrabna i ustawna, dlatego polecana jest właścicielom niewielkich salonów. Posiada podświetlaną półeczkę na dekorację lub książki. Komoda Paris sprawdzi się również w roli oryginalnej szafki pod telewizor.

Sprawdź: https://www.aaaameble.pl/komoda-paris-z-oswietleniem

Biała komoda z połyskiem