Nowoczesna biała komoda w salonie

Biała komoda z połyskiem – inspiracje

Biała komoda to mebel, który świetnie wkomponowuje się w każde otoczenie. Świetnie prezentuje się w przeróżnych aranżacjach – wnętrzom utrzymanym w nowoczesnym stylu dodaje nutę elegancji i jest idealnym uzupełnieniem skandynawskich klimatach.

Modne wnętrza nie znoszą zagracenia – już dawno projektanci wnętrz odeszli od masywnych szaf i segmentów, na rzecz niewielkich (ale funkcjonalnych i pojemnych) mebli. Komoda to doskonała alternatywa dla dużej szafy i z powodzeniem można w niej przechować wszystkie niezbędne rzeczy.

Biała komoda z oświetleniem LED w salonie

Biała komoda sprawdzi się przede wszystkim w minimalistycznie urządzonych wnętrzach. Jej gładkie fronty możesz podkreślić dodatkami wykonanymi z naturalnych materiałów (surowego drewna, bambusa, wikliny). Doskonale prezentuje się przede wszystkim w skandynawskich aranżacjach, w których rządzi biel i panuje idealna harmonia.

Zobacz wszystkie KOMODY DO SALONU http://www.aaaameble.pl/komody

Możesz wybrać dowolny model białej komody – jeśli wolisz minimalizm postaw na komodę o prostej formie, z gładkimi frontami i bez zbędnych zdobień.

Możesz też wybrać wersję wyjątkowo elegancką – komodę z przeszklonymi szafkami i nowoczesnym oświetleniem LED.

Przeczytaj cały artykuł o BIAŁYCH KOMODACH http://www.aaaameble.pl/nowoczesne-mebloscianki/nowoczesna-biala-komoda-z-polyskiem/

Biała komoda z oświetleniem w nowoczesnym salonie

Zapisz

Zapisz