Czarna meblościanka w salonie

5 powodów, dla których warto kupić czarne meble do salonu

Dlaczego warto kupić czarne meble do salonu? Przedstawimy Ci 5 powodów, dla których warto zainwestować w meble o takim kolorze. Lista pewnie byłaby znacznie dłuższa, jednak skupiliśmy się na 5 najważniejszych atutach czarnych mebli do salonu. Dlaczego? Uważamy, że te argumenty są dla Ciebie najważniejsze.

1. Elegancja przede wszystkim

Czarne meble do salonu są na pewno bardzo eleganckie i nikt temu nie zaprzeczy. Czarny kolor potęguje wrażenie luksusu, dzięki temu meble są bardziej wysmakowane. Czyż nie taki efekt widzisz na poniższym zdjęciu?

Zobacz jak czarne meble prezentują się w nowoczesnym salonie http://www.aaaameble.pl/mebloscianki/mebloscianki-czarne

Czarne meble w salonie
Bardzo eleganckie czarne meble do salonu. Wysoki połysk, minimalistyczna forma, gładkie fronty. Na zdjęciu 2 stoliki RTV, 2 witryny wiszące, 2 półki wiszące i komoda. Nowoczesny kontrast: czarne meble oraz jasne ściany i podłogi.

2. Najmodniejszy trend

Czarne meble do salonu to jeden z najmodniejszych trendów współczesnej aranżacji wnętrz. Głęboka czerń mebli w połączeniu z połyskiem, gładkimi frontami, minimalizmem, prostotą i geometrycznymi formami – to dziś numer 1 w nowoczesnych aranżacjach. Dzięki czarnym meblom uzyskasz efekt eleganckiego minimalizmu.

Zobacz trendy na 2018 http://www.aaaameble.pl/nowoczesne-mebloscianki/meble-trendy-2018/

Czarne meble do salonu
Czarne meble do salonu w skandynawskiej oprawie. Pięknie skomponowane z modną bielą i szarościami. Na zdjęciu 2 stoliki RTV, 1 stojąca witryna, 1 wisząca witryna i 1 wisząca półka.

3. Meble dla odważnych

Czerń była zawsze zarezerwowana dla odważnych projektantów, dziś zarezerwowana jest dla odważnych mieszkańców, inwestorów. Dziś powoli się to zmienia, czarne meble w salonie pojawiają się coraz częściej. Niemniej jednak, inni z pewnością uznają Cię za osobę odważną, kreatora wnętrz, który nie boi się wyzwań.

4. Doskonała baza dla innych kolorów, dodatków

Czarne meble do salonu dla niektórych nudne, ponure i ciemne. Ale nie dla tych kreatywnych, czerń to doskonała baza do stworzenia niezwykłych aranżacji – „żywych”, ciepłych, przytulnych i jednocześnie eleganckich. Czerń doskonale łączy się z każdym kolorem. Czarne meble możesz połączyć z białymi dodatkami, tworząc mocny kontrast. Stworzyć ekstrawaganckie wnętrze, łącząc czerń mebli z energetycznymi barwami (amarantowym, limonkowym, kanarkowym żółtym). Albo połączyć z, modnymi ostatnio, naturalnymi elementami z drewna, kamienia.

5. Ponadczasowość, która nigdy nie wychodzi z mody

Czarne meble do salonu nigdy nie wyjdą z mody. Różowa komoda może z roku na rok przestać być modna, ale czarna zawsze znajdzie swoje miejsce. Dzięki temu, tworzysz aranżacje nie na rok, a na kilkanaście lat. No chyba, że chcesz przearanżować wnętrze.

Czarna komoda w nowoczesnym stylu
Niesamowita czarna komoda w nowoczesnym stylu. Idealnie gładkie fronty, bez frezów. Wysoki połysk dodający elegancji, subtelne uchwyty. Doskonałe połączenie z minimalistycznymi dodatkami typu: czarno-biała fotografia, proste wazony.