Biała meblościanka w małym salonie

5 białych meblościanek, które powiększą optycznie twój salon

Masz mały salon i nie wiesz jak go urządzić? Podpowiadamy – postaw na białe meble, dzięki którym wnętrze stanie się optycznie większe. Jakie meble wybrać do małego pokoju, na co zwracać uwagę, czym kierować się kupując meble? Przeczytaj poradnik eksperta AAAA Meble.

Mały salon – duże wyzwanie. Jakie meble wybrać?

Wybór mebli do małego salonu nie jest prosty. Niewielka powierzchnia pokoju sprawia kłopot, a nieumiejętnie dobrane kolory i meble sprawią, że pomieszczenie stanie się przytłaczające i zbyt ciemne. Zbyt duże meble niepotrzebnie zajmą miejsce, przez co salon będzie sprawiał wrażenie zagraconego.

Zadbaj nie tylko o wygląd, ale i funkcjonalność – zestaw mebli powinien składać się tylko z najpotrzebniejszych elementów. Zamiast dużej szafy – wstaw do salonu zgrabną komodę, zamiast masywnego stolika pod telewizor – wybierz niskie szafki RTV z szufladami i szafkami. Na ścianie powieś zgrabne witryny i praktyczne półki na książki i dekoracje.

Zobacz wszystkie białe meblościanki do salonu: http://www.aaaameble.pl/mebloscianki/mebloscianki-biale

Pamiętaj, że nie musisz kupować całej meblościanki – możesz samodzielnie stworzyć zestaw mebli, wybierając z różnych kompletów tylko te meble, które są ci potrzebne i na które masz miejsce.

Dowiedz się jak skompletować własny zestaw mebli do salonu: http://www.aaaameble.pl/nowoczesne-mebloscianki/skompletuj-wlasny-zestaw-mebli-do-salonu/

Do małego salonu kup meble:
• białe lub w jasnym kolorze drewna,
• wykonane z płyt o wysokim połysku,
• bez przesadnych zdobień (najlepiej sprawdzą się meble minimalistyczne),
• o geometrycznych i prostych bryłach,
• bez uchwytów (z systemem push to open).

Modne zestawy białych mebli – inspiracje

Białe meble z połyskiem nie muszą być nudne – nasi projektanci wybrali 5 najciekawszych zestawów, które wpisują się w najnowsze trendy aranżacyjne. Proste formy, fronty z połyskiem, biel połączona z ciepłym kolorem drewna. Który komplet podoba ci się najbardziej?

Białe meble w małym salonie
Biała meblościanka Diamond
Zestaw mebli do salonu
Zestaw mebli Monte Carlo
Biały zestaw mebli do małego salonu
Meblościanka Jet Set
Zestaw białych mebli Pnahtasy
Meblościanka Phantasy
Zestaw mebli w małym salonie
Meble Luxus